Наші досягнення

Список переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за 2017-2018 н.р.

Клас П.І.Б. Місце Предмет Вчитель
1.      Супрун Анна ІІ образотворче мистецтво Кизуб С.Д.
2.      Кизуб Денис ІІІ образотворче мистецтво Кизуб С.Д.
3.      Гриців Валерія ІІІ образотворче мистецтво Кизуб С.Д.
4.      Стецюк Андрій І фізика Балалаєва Л.М.
5.      Синьовид Вікторія ІІІ фізика Балалаєва Л.М.
6.      Поливода Діана ІІІ українська мова та література Гордійчук І.В.
7.     

Ярмак Марія

 

ІІ географія Яненко Н.А.
8.      ІІ англійська мова Ошкало І.М.
9.      ІІ історія Турчиняк К.С.
10.  ІІ українська мова та література Кузіна Л.М.
11.  ІІІ біологія Кравчук П.М.
12.  Житар Юлія ІІ українська мова та література Кузіна Л.М.
13.  Шевченко Вікторія ІІІ німецька мова Некогдюк С.М.
14.  Підлісний Юрій ІІ англійська мова Драпей Т.І.
15.  Щенніков Дмитро ІІІ англійська мова Драпей Т.І.
16.  Дуденкова Єлизавета ІІІ географія Яненко Н.А.
17.  ІІІ англійська мова Кривицька С.А.
18.  ІІІ біологія Кравчук П.М.
19.  Волошин Ігор ІІІ математика Музичук Т.О.
20.  Нечитайло Валерія ІІІ трудове навчання Педченко Ю.В.
21.  Чехович Богдана ІІІ німецька мова Топчій Ю.В.
22.  Шевченко Яна ІІІ німецька мова Топчій Ю.В.
23.  Сільчук Міхей ІІ трудове навчання Андрющенко М.Я.
24.  Чернов Юхим ІІІ англійська мова Іванченко Т.Б.
25.  Лємєсов Кирило ІІІ англійська мова Іванченко Т.Б.
26.  Велічко Анна І географія Яненко Н.А.
27.  ІІ біологія Онищук О.М.
28.  Домашенко Анна ІІ біологія Онищук О.М.
29.  ІІІ правознавство Зюзь О.М.
30.  ІІІ математика Растєряєва І.А.
31.  Дзюба Аліна ІІ хімія Горбоконь О.Є.
32.  Мілюхіна Анастасія ІІІ історія Зюзь О.М.
33.  10А Романовська Дарина ІІІ географія Онищук О.М.
34.  ІІІ біологія Кравчук П.М.
35.  Молодецька Олександра ІІІ психологія та педагогіка Лопащук Л.М.
36.  Несін Олександр ІІ математика Оцел О.І.
37.  ІІІ хімія Горбоконь О.Є.
38.  10Б Казикіна Тамара ІІІ біологія Онищук О.М.
39.  Демченко Марія ІІІ англійська мова Поляничка С.М.
40.  ІІІ правознавство Турчиняк К.С.
41.  Таєвський Дмитро ІІІ англійська мова Поляничка С.М.
42.  11А Коросташова Діана ІІІ фізична культура Ніколаєнко Ю.В.
43.  11Б Рекрут Ірина ІІ англійська мова Повар О.Р.
44.  Савчук Марина ІІІ психологія та педагогіка Лопащук Л.М.
45.  ІІ біологія Онищук О.М.
46.  Бражний Антон І фізика Балалаєва Л.М.
47.  ІІІ астрономія Балалаєва Л.М.
48.  ІІІ математика Брижата Т.М.
49.  Горбачова Софія ІІІ історія Зюзь О.М.
50.  ІІ екологія Онищук О.М.
51.  І образотворче мистецтво Кизуб С.Д.
52.  Захаров Антон ІІІ фізична культура Ніколаєнко Ю.В.
53.  11В Филипович Ілля ІІІ англійська мова Каніковська Т.Ю.
54.  Дудка Марія ІІІ психологія та педагогіка Лопащук Л.М.

 

Переможці ІІІ (міського) етапу VІІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

Диплом ІІ ступеня:

– Нікітенко Богдан – 6а клас

– Петренко Анна – 6в клас

Диплом ІІІ ступеня:

– Агєєв Артем – 5в клас

Переможці ІІ (районного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце:

  • Младенова Мілена, 5г клас 
  • Агєєв Артем, 5в клас 
  • Бабенко Нікіта, 5в клас 
  • Петренко Анна, 6в клас 
  • Дуденкова Єлизавета, 8б клас 
  • Ярмак Марія, 8а клас