Привітання вихованців інтернату та дітей зі Сходу

Кажуть, що цивілізоване суспільство таке, для якого найбільшою цінністю є людина, а тому життя та щастя кожної людини, а особливо неповносправної дитини, є турботою для всіх.

Проте будьмо відвертими і, поклавши руку на серце, маємо зізнатися самим собі в тому, що ми часто буваємо до них байдужими і намагаємось не помічати їх, думаючи лише про себе…

Чи можемо ми змінитися насправді? Чи можемо навчитися любити, не очікуючи нічого у

відповідь?  Кілька тижнів тому ми провели низку благодійних концертів, де всі бажаючі могли виступити з танцем або піснею, а гроші, які ми виручили з проведення цих заходів, пішли на привітання вихованців інтернату № 15 та діток зі Сходу. 

    Ще раніше ми  оголосили про збір одягу, іграшок та книжок для малечі. На гроші з благодійного концерту купили багато різних нових настільних ігор та пазлів. З цими подарунками учасники концерту та його організатори поїхали до інтернату. Приїхавши туди, ми побачили багато знайомих облич та щирі усмішки. Було видно, що діти були раді нас бачити. На жаль, у нас виникли певні неполадки та труднощі з музичним центром, і декому спочатку довелось виступати без музичного супроводу, але ми впорались. Щиро дякуємо адміністрації інтернату за теплий прийом і багаторічну співпрацю, а глядачам – за їхні щирі оплески і посмішки на вустах.

    Новорічна пора – це час чудес та здійснення мрій. Інколи хтось допомагає нам здійснити наші бажання, але також це можемо зробити і ми, аби принести радість іншим. І щоб хтось повірив у диво або новорічну казку, насправді не треба робити багато. Це вкотре довели члени клубу інтернаціональної дружби «Мир і злагода» на власному прикладі.

Я – особлива дитина, 

Я – ангел з одним крилом, 

Боже творіння, людина,  

Що бореться в світі зі злом.

В моєму серці багато 

Віри, надії, тепла…

І лине мрія крилато,  

І прагне любові душа…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 6 =