Привітання ветеранів мікрорайону із зимовими святами

Світом рухають ініціативні люди, волонтери. На жаль, волонтерська робота не сприймається серйозно серед багатьох верств суспільства, а дарма. Усе частіше люди, які займаються волонтерством чують: «Ти це робиш безкоштовно? Краще б зайнялась чимось корисним! Знайди роботу, за яку будуть платити! Навіщо тобі це?». Проте саме волонтерство може стати тим щасливим квитком до безтурботного майбутнього.

Нещодавній звіт LinkedIn показав, що половина менеджерів, які проводять співбесіду на роботу, вважають волонтерський досвід рівноцінним досвіду повного робочого дня. Ба більше, один з п’яти опитаних менеджерів серед усіх кандидатів на вільне місце надасть перевагу тій людині, яка була волонтером.

   Волонтер (англ. – доброволець) – людина, яка вільно, а не переслідуючи якісь корисливі цілі, займається діяльністю на користь суспільства;

–       людина, яка допомагає іншим;

–       особистість, яка свідомо, добровільно, безкоштовно діє в різних сферах життя;

–       людина, у якої активна життєва позиція;

–       свідомий та активний громадянин, зацікавлений у допомозі іншим;

–       індивід, який має бажання змінити все на краще;

–       особа не байдужа до проблем суспільства;

–       неординарна, творча, відкрита, добра людина.

Щороку члени Клубу Інтернаціональної Дружби вітають ветеранів з новорічними святами. Ми збираємо для них пакунки та намагаємося включити туди усе найнеобхідніше. Наш набір складався з наступних продуктів: борошно, цукор, чай, печиво, пластівці, манна крупа, гречка, халва, макарони та шоколадні батончики. Ці продукти було придбано за кошти, зібрані на благодійному концерті та ярмарці, в якому взяли участь талановиті учні нашої школи.

Вітати ветеранів та дарувати їм невелике свято надзвичайно приємно. Адже, по-перше, це дуже щирі та добрі люди. А по-друге, добро, зроблене комусь, завжди повертається сторицею. Так, одна з бабусь розповіла нам, що вона колись теж працювала волонтером та допомагала літнім людям. А тепер настала наша черга допомогти їй.

Ми, мабуть, ще довго будемо пам’ятати усі ті посмішки та слова вдячності, що отримали сьогодні. Важливо не забувати про тих, завдяки кому ми живемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + one =