21 листопада-День гідності та свободи

            Саме в цей день ми запросили на зустріч з членами КІДу Юлію Федів, директора програми Європейського Союзу в Україні “Креативна  Європа”. Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні. Ця Програма є одним з найбільших проектів  Європейської Комісії у сфері культури, аудіовізуальних і креативних індустрій. Юлія розказала, що програма складається з двох підпрограм: “Культура”, в рамках якої передбачено просування креативного та культурного секторів та  “Медіа”, що забезпечує підтримку розвитку та поширення аудіовізуальних творів. До речі, цікаво було почути з вуст такої людини тезу, яка в нашому клубі є ключовою під час проведення фестивалю «Ми пізнаємо Європу, а Європа має пізнати нас». Адже нам теж є чим пишатись і головне-це навчитись по-сучасному презентувати себе, країну і справу, яку ти робиш!

           Спікер радить приєднатися до програми  усім, кого цікавить культура, хто мислить креативно та хоче досягти певних цілей у цій сфері.  Але гостя зауважила, що для цього треба багато працювати. Юлія зазначила: «Можливостей у кожного з вас зараз дуже багато. Ця програма створена для того, щоб поширити інтеграцію українських культурних діячів, отож якщо ти бачиш у собі талант, то можеш спробувати себе».

            Учням дуже сподобалася зустріч з Юлею Федів, під час якої вона розповіла чимало про власний досвід навчання і роботи. Як зустріч, так і сама Програма надихають на створення креативних та інноваційних проектів.

Редактор: Крючкова Анастасія

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − seventeen =